İnsan Kaynakları
İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ
 
Çalışan Personelimiz Anamed & Analitik Grup'un temel kaynağı ve en büyük değeridir. Çalışanlarımıza olduğunca değer ve sorumluluk verip ve gerektiğine her konuda desteklemek genel prensibimizdir. Hedefimiz en değerli kaynağımız olan çalışanlarımızı dünya standartlarında yetiştirmek ve yatırım yapmaktır. Çalışanlarımızın hedeflerini şirketimiz hedefleri ile bağdaştırmak ilkelerimizin başındadır.

Öte yandan çalışanlarımızdan Türk kültürünü, Kurum kültürümüzü, Şirket misyon ve ilkelerimizi, genel iş ahlakını ve yenilikleri benimsemelerini bekleriz. Hedeflerimize ulaşırken hizmetimizin kalitesinden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarız.

Anamed & Analitik Grup


AÇIK POZİSYONLAR

Satış Uygulama Mühendisi 

Anamed & Analitik Grup'un İstanbul, İzmir ve Ankara ofislerinde görevlendirilmek üzere Satış Uygulama Mühendisi arıyoruz, detaylı bilgi için tıklayınız.

Saha Servis/Uygulama Mühendisi 

Anamed & Analitik Grup'un İstanbul, İzmir ve Ankara ofislerinde görevlendirilmek üzere Saha Servis/Uygulama Mühendisi arıyoruz, detaylı bilgi için tıklayınız.Not: Lütfen Başvuru Formu'nu doldururken başvurduğunuz pozisyonu belirtiniz.

Başvuru Formu