SubCLEAN PTFE Düşük Kaynama Distilasyon Sistemi
 

SubCLEAN

PTFE Düşük Kaynama Distilasyon Sistemi

Milestone subCLEAN, kompakt ve kullanımı kolay bir kaynatma sistemidir. Asitlerle temas halinde olan tüm parçalar yüksek saflıkta floropolimer ile yapılır. Bu nedenle subCLEAN, HF'nin yanı sıra HNO ve HC1'nin saflaştırılması için de uygundur.

Asit otomatik olarak damıtma kabına yüklenir ve kaynatma sıcaklığının altına hafifçe ısıtılır. Tüm işlem, okunması kolay, parlak, tam renkli, dokunmatik ekranlı kompakt bir kontrol terminali kullanılarak mikroişlemci kontrol edilir.

SubCLEAN, soğutma suyu veya bir chilier gerektirmez; asit buharı, zorla hava soğutması ile toplama şişesine hızla yoğunlaşır. 

Düşük Kaynama Sistemi

Milestone subCLEAN kompakt ve kullanımı kolay asit ile temas eden tüm parçaların yüksek saflıkta floropolimerden yapıldığı düşük-kaynama sistemidir. Bu yüzden subCLEAN HF olduğu kadarHNO3 ve HCl için de uygundur.
 

 

Nasıl Çalışır ?

Asit otomatik olarak damıtma kabına yüklenir ve kaynatma sıcaklığının altına hafifçe ısıtılır.
Tüm işlem kolay okunur, parlak, tam renkli, dokunmatik ekranlı kompakt bir kontrol terminali kullanılarak mikroişlemci kontrol edilir.
SubCLEAN, soğutma suyu veya soğutucuya ihtiyaç duymaz; asit buharı, zorla hava soğutmasıyla toplama şişesine hızla yoğunlaşır.

Video

Foto Galeri