Sürekli Akış Reaktörleri

H-Cube

Sürekli Akış Hidrojenasyon Reaktörü

Sürekli akışlı mikrokimyayı endojen talep üzerine hidrojen üretimi ve tek kullanımlık bir katalizör kartuş sistemi ile benzersiz şekilde birleştiren devrim niteliğindeki tezgah üstü bağımsız hidrojenasyon reaktörü. Geleneksel yöntemlere kıyasla üstün verimle hızlı ve düşük maliyetli hidrojenasyona izin verir.

İncele

H-Cube Midi

Sürekli Akış Hidrojenasyon Reaktörü

H-Cube Midi ™ - Ölçeklendirilmiş Hidrojenasyon Reaksiyonları
"H-Cube Midi ™, proses ölçeklendirmeli akış hidrojenasyonuna olan ihtiyacı karşılamak üzere tasarlandı. H-Cube Midi ™, reaksiyonları büyütmek için H-Cube® kullanıcılarına bir gün içerisinde protokol aktarabilmelerini sağlamaktadır.

İncele

H-Cube Mini Plus

Sürekli Akış Hidrojenasyon Reaktörü

Güvenli, kolay ve düşük maliyetli hidrojenasyon!

 

İncele

H-Cube Pro

Sürekli Akış Hidrojenasyon Reaktörü

H-Cube Pro ™, bir numaralı satış akış reaktörü olan H-Cube®'un yeni nesil versiyonudur. H-Cube Pro ™, hızlı reaksiyonlar, sudan güvenli yüksek basınç hidrojen üretimi, katalizör kartuşları ve kullanım kolaylığı gibi H-Cube® ürününün en iyisini alır ve onu önemli ölçüde geliştirir. H-Cube Pro ™, daha seçimli reaksiyonlar için aktif soğutma ve gerçek zamanlı reaksiyon izleme / veri günlüğü ve yöntem depolama özellikleri ile tamamen yeni bir grafik arayüzü de dahil olmak üzere, daha yüksek verim, daha geniş sıcaklık kapasitesi için daha fazla hidrojen üretir.

İncele

Ice Cube

Sürekli Akış Reaktörü

IceCube ™ Akış Reaktörü - Kolaylaştırılmış Güvenli Ekzotermik Reaksiyonlar
Yüksek enerjili reaksiyonlar için düşük sıcaklıkta sürekli akış reaktörü
IceCube ™ son derece kontrollü ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilecek yüksek enerjili reaksiyonlar için özellikle devrim niteliğinde sürekli akışlı düşük sıcaklıklı bir reaktördür.Sistem 3 modülden oluşur. Ozon Modülü, Pompa Modülü ve Reaktör Modülü. Modüller, istediğiniz konfigürasyona uyacak şekilde yapılandırılabilir veya satın alınabilir.

İncele