Polarimetreler

 

Bellingham + Stanley, çeşitli uygulamalar için yüksek kalitede 'genel amaçlı polarimetreler' ve ayrıca cihaz doğrulaması için numune tüpleri ve kuvartz kontrol plakaları üretmektedir.

 

ADP 410 Dijital Polarimetre

Gıda ve Yem Sanayi

ADP410 polarimetre, 0.01'e kadar çözünürlük ile otomatik ölçüm gerektiren uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. Hem açısal hem de şeker ölçekleri kolay ve hızlıca elde edilebilir. Sonuçlar parlak LED ekranı veya baskı fonksiyonuyla 15 saniyede kullanılabilir.

İncele

ADP 420 Sakkarimetre

B+S ADP 420 Otomatik Dijital Sakkarimetre

  • ADS 420 yoğunlukla şeker endüstrisi ve alım merkezleri için geliştirilmiş geniş ölçüm aralıklı sakkarimetredir.
  • En önemli özelliği beraberinde gelen ücretsiz yazılımı ile refraktometre ile beraber çalışarak SAFLIK değerinide kullanıcıya sunmasıdır.
  • LED ışık kaynağı ile lamba masrafı yoktur.
  • 3 OD ye kadar olan optik yoğunluk değeri ile koyu numunelerde bile en hızlı sonucu almanızı sağlar.
  • RS232 bağlantısı sayesinde ölçümlerinizin geçerli dökümantasyonunu sağlar.

İncele

ADP 440 Otomatik Dijital Polarimetre

İlaç Sanayi İçin

ADP440 +, 3 ondalık basamaklı açısal sonuç verebilen yüksek doğruluklu polarimetredir. Yüksek güvenlikli yazılım, PURITY, Spesifik Rotasyon, Konsantrasyon ve ters çevirme dahil olmak üzere endüstri standart yöntemlerine göre ölçüm yapmayı kolaylaştırırken, FDA yönetmeliği 21 CFR Bölüm 11'in operasyonel gerekliliklerini yerine getirmektedir. Cihaz, USP / EP / BP'nin minimum gereksinimine uygundur. ADP440 +, RFID kullanıcı tanımlaması ile donatılmıştır.

İncele

ADP 480 NIR Sakkarimetre

B+S ADP 480 NIR Sakkarimetre

  • Kurşun acetat kullanımının yasaklandığı Şeker sektörü ve ilgili kurumlarda NIR tekniği ile ölçümün gerekliliği doğmuştur.
  • Şeker pancarı, şeker kamışı ve etanol üretimi yapan kuruluşlarda NIR tabanlı bir polarimetredir.
  • ADS 480 NIR saflık skalasını özel software sayesinde hesaplar.

İncele

Model D7 Manuel Polarimetre

B+S Model D7 Manuel Polarimetre

Özellikle az örnek ile çalışan laboratuvarlar ve akademi için tasarlanmış olan D7 Model polarimetre, klasik işlemi günümüz teknolojisi ile harmanlayan, yüksek kaliteli, göreceli olarak yüksek hassasiyettedir.

İncele