PIPETBOY PRO

Otomatik Puar

Aydınlatılmış pipetleme
 

Sıvıların aktarılması her laboratuvar çalışmasının temelinde yer alır. Sıvıların hassas ve verimli bir şekilde aktarılması ise başarılı deney ve araştırmaların anahtarıdır.

INTEGRA otomatik puarlar, 40 yılı aşkın süredir sıvı aktarma deneyimi ve birçok cihazın dünya çapında kullanılması sayesinde hassas ve etkili serolojik pipetleme için bir referans haline gelmiştir.

Integra PIPETBOY pro, serolojik pipetlerle verimli çalışmalar yapabilmek için gerekli olan tüm özellikleri bir araya getirir: doğruluk, hız ve ergonomik tasarım. Buna ek olarak, PIPETBOY pro, doğru pipetleme ve göz yorgunluğunu önlemek için pipetin etrafındaki bölgenin en iyi şekilde aydınlatılmasını sağlayan entegre bir LED’e sahip dünyanın tek pipetleme cihazıdır.

  

PIPETBOY pro, serolojik pipetlerle üretken çalışmalar için gerekli olan tüm özellikleri bir araya getirir: doğruluk, hız ve ergonomik tasarım.
Genel Bakış

1) Tüy kadar hafif - 190 gram

2) Renk kodu - 5 farklı renk

3) Hız, istenildiğinde ayar düğmesi ile ayarlanabilir.

4) Kırmızı LED, pilin ne zaman şarj edilmesi gerektiğini gösterir.

5) Ergonomik tasarım - elin ergonomik özelliklerine uygundur.Doğru ve Hızlı Pipetleme
 
Pipetlemenin doğruluğu, serolojik pipet üzerindeki seviye derecelerinin hassaslığına ve sıvı yüzey eğriliğinin seviye derecesiyle doğru bir şekilde eşleştirme yeteneğine bağlıdır. PIPETBOY pro pipetörü, kullanıcının pipet tetikleyicilerine değişken parmak basıncı uygulayarak pipetteki sıvıyı çok doğru bir şekilde yer değiştirebilmesini sağlar.

Aydınlatma

Hatasız ve rahat pipetleme için yeterli aydınlatma bir ön koşuldur. PIPETBOY pro'ya entegre LED, pipet etrafındaki alanın optimum şekilde aydınlatılmasını sağlayarak, doğru pipetleme sağlar ve göz yorgunluğunu önler.?
Güvenilir Kalite
 
PIPETBOY pro otomatik puarlar en yüksek kalite standartlarına göre tasarlanıp üretilmiştir ve bu nedenle kayıt sırasında uzatılmış 3 yıl garanti ile sunulmaktadır.
.
 

Akıllı Konumlandırma

1) PIPETBOY pro şarj istasyonu

2) PIPETBOY ve VACUBOY için stand

3) Masaya sabit konumlandırma
 

Teknik Bilgi

Ürün özelliklerinin hızlı bir genel görünümünü burada bulabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki katolog bölümünde bulabilirsiniz.
 

Maksimum pipetleme hızı 12 ml / s    Yerçekimi dağıtımı Dağıtım butonu üzerinde hafif basınç
Pipet uyumluluğu 1 ila 100 ml hacimli cam ve plastik pipetler   Filtre koruması 0,45 μm (dahil edilmiştir) veya
0,2 μm (ayrı sipariş)
Ağırlık 190 g   Hızın önceden ayarlanması (başparmak tekeriyle) 2 - 12 ml / s
Özerklik (tamamen şarj edilmiş pillerin) 4000 aspirasyon ve dağıtım döngüsü (25ml)   NiMH pillerin şarj edilmesi Her pil için 1000 kullanım. Kullanıcı pilleri değiştirebilir

Video

Foto Galeri

Dokümanlar