VIALINK

Pipet Yönetim Yazılımı

Bilgisayarınıza yüklendikten sonra, herhangi bir INTEGRA elektronik pipetini USB arayüzü ile bağlayın. Sezgisel ve kolay bir şekilde kendi pipetleme programlarınızı oluşturun, onları bilgisayarınıza yedekleyin ve başka bir pipete kopyalayın. Buna ek olarak, VIALINK, laboratuardaki tüm INTEGRA pipetleri takip etmek için bir pipet kütüphanesi görevi görür ve bellenim güncellemelerinin pipetlerine yeni özellikler eklemesine izin verir. 

VIALINK pipet yönetim yazılımını kullanarak pipetleriniz için ek özelliklerden yararlanın


 
PİPET YÖNETİMİ
 
Bir kez bağlandıktan sonra tüm pipetler VIALINK'de kullanıcı adı,pipet seri numarası ve servis geçmişi gibi ilgili bilgilerle birlikte görüntülenir.
 


PROTOKOL SİHİRBAZI

Program editörünü kullanmak sezgiseldir. Dakikalar içinde kolayca karmaşık pipet protokolleri oluşturun.
Tüm özel programlar bilgisayarınızdaki bir program kitaplığında saklanabilir.
Kütüphane, yedekleme, sınırsız sayıda pipetleme programının depolanması ve farklı pipetler arasında platform alışverişinde bulunur.


ELEKTRONİK PİPETİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN

İki özel başlatma ekranı pipete yüklenebilir. Bu özelliği belirlenmiş pipetler için kullanın (ör. PCR pipetleri veya pipetinizi kişiselleştirmek için eğlenceli bir resim ekleyin.


SERVİS İŞLEMLERİNİZİ TAKİP EDİN
 
VIALINK ile, pipetin servis geçmişine bir giriş oluşturabilirsiniz, örneğin "18.10.2016 Pipet kalibre edilmiştir".Bu giriş, daha sonra otantik bir hizmet geçmişi sağlamak için silinemez.


PİPETLERİNİZİ GÜNCEL TUTUN

INTEGRA düzenli olarak pipete yeni özellikler eklemek için yeni yazılım güncellemeleri yayınlamaktadır.
VIALINK pipet yönetim yazılımı ile pipet yazılımını yükseltmek için sadece 2 tıklama uzaktasınız.

 

Foto Galeri