Accusizer

AccuSizer 780 AD

Tanecik Boyutu Ölçüm

AccuSizer AD, genel parçacık boyutu analiz uygulamaları için kullanılan tek parçacıklı optik boyutlandırma (SPOS) tekniğine dayanan en popüler sistemimizdir. AccuSizer AD, numunenize üstel otodilüsyon sağlamakta ve doğru konsantrasyon bilgisi sunarken numune hazırlığını otomatik hale getirmektedir. Numunenizi karıştırma kabına enjekte edin ve geri kalan kısmını AD sistemine bırakın.

İncele

AccuSizer 780 APS

Tanecik Boyutu Ölçüm

AccuSizer APS, araştırma ve / veya kalite kontrol laboratuarı için tasarlanmış otomatik parçacık optik boyutlayıcı APS, yüksek konsantrasyonlu süspansiyonlarda parçacık boyutunu ve sayımını ölçen, eşsiz bir iki aşamalı akışkan sistemi kullanmaktadır.

İncele

AccuSizer 780 Online

Tanecik Boyutu Ölçüm

Büyük boyutlu parçacıkların küçük konsantrasyonlarının bulunması, birçok nanopartikül dağılımının kalitesi için kritik önem taşır.

İncele

AccuSizer 780 SIS

Tanecik Boyutu Ölçüm

USP-788 testi enjekte edilebilir sıvıların ve ilaçların 10 ve 25 mikrondan büyük partiküllerden bulaşma olup olmadığının belirlenmesi için kullanılır. Bu test onlarca yıl boyunca Amerika'nın uyuşturucularının güvenliğini sağlıyor ve Accusizer 780 SIS bu testleri gerçekleştirmek için olağanüstü bir araçtır.

İncele

AccuSizer A2000 CMS

Tanecik Boyutu Ölçüm

Yüksek numune üretimi için parçacık sayıcısı ve otomatik örnekleyici entegre edilmiştir.

İncele

AccuSizer A2000

Tanecik Boyutu Ölçüm

Accusizer A2000, her türlü sıvıdaki parçacıkları saymak için esnek bir platform olacak şekilde tasarlanmıştır: sulu ve organik, viskoz ve yapışkan olmayan - içme suyundan hidrolik sıvılara.

İncele

AccuSizer FX and AccuSizer FX Nano

Tanecik Boyutu Ölçüm

Son yıllardaki nanoteknolojideki büyük araştırma çabası, nanopartikülleri karakterize etmek için kullanımı kolay araçların olmamasını ön plana çıkarmıştır. 

İncele

AccuSizer Mini for Online CMP Monitoring

Tanecik Boyutu Ölçüm

Numunenize bir göz atalım ve uygulamanıza özel optimum sistem konfigürasyonunu seçmenize yardım edelim.

İncele

Online CMP Monitors

Tanecik Boyutu Ölçüm

PSS, çevrimiçi CMP bulamaç denetimi için iki çözüm sunar; AccuSizer FX Kullanım Noktası (POU) sistemi ve FX Tower sistemi.

İncele