Asynt, dünyanın her yanındaki kullanıcılarına laboratuvar ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler sunarak destek olmaktadır. Hava soğutmalı CondenSyn susuz kondenserleri geliştirerek laboratuvardaki su tüketimini kayda değer oranda azaltmıştır. Asynt aynı zamanda, hem yağ satın alma / bertaraf etme maliyetlerini hem de enerji tüketimini azaltan ve yağ banyolarına ve ısıtıcı mantolara temiz, güvenli bir alternatif sunan DrySyn tekli ve çoklu ısıtma bloklarını geliştirmiştir. Asynt’in kimyagerler tarafından kimyagerler için geliştirilen laboratuvar ekipmanları, dünya çapındaki endüstri ve akademinin gerçek taleplerine cevap vermektedir.

Teklif Listesi
Teklif listenizde 0 ürün mevcut
Fluorochem Laboratuvar Başlangıç Kitleri Asynt

Her başlangıç kiti, sık kullanılan laboratuvar sarf malzemeleri için mükemmel, uygun maliyetli bir kaynak sağlar(TLC plakaları, silikajel, çözülmüş çözücüler, NMR tüpleri ve magnezyum sülfat). DrySyn ısıtma bloğu sistemini kullanan daha temiz, daha güvenli ve yağsız bir laboratuvarın ek avantajıyla bir adım öndedir. Bir simbiyotik ilişkide birlikte çalışmak, Asynt & Fluorochem arasındaki bu işbirliği, laboratuvarınızı hazırlamanıza, ekipman tedarik etmenize, kimyasalları ve ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü sarf malzemesine yardımcı olabilir. Seçilebilecek iki paket: AFP11014 – DrySyn Multi Fluorochem Paketi AFP21014 – DrySyn Paralel Fluorochem Paketi

CondenSyn Susuz Kondenser Asynt

Asynt CondenSyn Susuz Kondenser, işleminiz için soğutma suyu gerektirmeyen benzersiz bir cam kondenserdir. Eşsiz bir cam şekillendirme tekniği kullanarak, sağlam ve etkili yüksek yüzey alanlı susuz kondenserin cam kısımları İngiltere’de elle üretilmiştir.

CondenSyn MINI Susuz Kondenser Asynt

Yeni yüksek performanslı CondenSyn MINI, 5, 10 ve 25 ml’lik balonlarda gerçekleştirilen küçük ölçekli sentetik kimyasal reaksiyonlar için optimize edilmiş bir kondenserdir. İngiltere’de el yapımı olan CondenSyn MINI’nin çalışması için soğutma suyu gerekmez.

CondenSyn Distilasyon Adaptörü Asynt

YENİ CondenSyn Distilasyon Adaptörü, kimyagerlerin CondenSyn susuz kondenserleri distilasyon uygulamaları için dikey yönde kullanmalarını sağlar. Asynt ile ortaklaşa Doğu Anglia Üniversitesi tarafından geliştirilen bu yeni uygulama, CondenSyn’in dünya çapındaki laboratuvarlarda sunduğu yeteneklerin ve potansiyel su tasarruflarının bir uzantısıdır.

CondenSyn Pompalı Adaptör Kiti Asynt

Laboratuvar ortamını mümkün olduğu kadar güvenli hale getirmek önemlidir ve CondenSyn Adaptör Kiti’ni kullanarak, laboratuvara kaçan gereksiz solvent buharları riski azaltılabilir: Döner buharlaştırıcılar tipik olarak, iyi kontrol edilen bir otomatik vakum pompası ile birleştirildiğinde entegre bir su veya kuru buz kondansatörü kullanır. Çoğu solvent buharını tutmakla birlikte, bazı solventler kaçar ve vakum pompanızın egzozuna girer. Bu kit herhangi bir soğutma suyu kullanmadan sorunu çözer!